Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Co wydarzyło się w piątym odcinku „Got to dance”?

got to dance1Piąty odcinek „Tylko taniec. Got to dance 3” za nami. Sporo emocji, różne style tańca i profesjonalni jurorzy. Studio Tańca „Bailamos” z Bydgoszczy udowodniło, że już 8-latkowie pod okiem dobrego trenera mogą świetnie tańczyć taniec towarzyski.

Dzieciaki zachwyciły energią i profesjonalnym podejściem do tańca. Dostali cztery razy TAK. Jujka komentowała: – Dla mnie najważniejsze, że jesteście młodzi, i nadal w tym tańcu, towarzyskim, wciąż jesteście dziećmi. Liszowska: – Taniec ma sprawiać dużo radości, wy jej mi sprawiliście ogrom. Malitowski: – Wielkie brawa dla Was i dla Waszego trenera!

Interesujący okazał się też B-boy Stanley, czyli Sławek Chrzanowski. 38-latek ze Stargardu Szczecińskiego. Na co dzień pracuje jako brygadzista w magazynie, a po godzinach jest instruktorem tańca. Jak sam przyznaje – przekazywaniem wiedzy innym – zajmuje się już 23 lata! – Ja to kocham. Trzeba byłoby mnie zabić, żebym przestał tańczyć! To jest silniejsze ode mnie – ja nie jestem w stanie tego przerwać! Co ciekawe, Sławek zdążył już wystąpić w teledyskach znanych artystów w Polsce – zaprosił go Tede do klipu „Król parkietu”, Natalia Kukulska do „Kamieni”, czy Peja do „Grubej impry z Rysiem 2”. Po co przyszedł do programu? Żeby pokazać popping i bboying. Jurorzy okazali się być w dwóch obozach: Alan z Jujką na TAK, Michał z Joanną na NIE. Malitowski tłumaczył: – Masz te style, ale z młodymi wchodzi nowa siła, nowe pokolenie, oni grzeją rzeczy na mega poziomie – i z nimi gdybym miał Cię porównać, jest już trochę passe, niestety. Ania Jujka broniła Sławka: – Przychodzisz tu i pokazujesz, że mając 38 lat można… Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

W piątek, 12 kwietnia, ostatni odcinek castingowy „Tylko taniec. Got to dance” – 1. odcinek na żywo tanecznego show zobaczymy już 19 kwietnia.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *